Czirliderki oczarowały publiczność

Autor: anwil.wloclawek.pl | 29-10-2015

Każde kolejne spotkanie z udziałem Anwilu Włocławek, to święto dla włocławian przychodzących do Hali Mistrzów. Aby było ono jeszcze bardziej efektowne, tradycyjnie mecze upiększają piękne czirliderki.

Druga wygrana i po raz drugi po dogrywce, a także fantastycznym meczu lidera zespołu Davida Jelinka pokazują, że w Hali Mistrzów po prostu trzeba być. Gdy gra Anwil Włocławek, nikt nie ma prawa się nudzić.

Przekonały się o tym nie tylko tysiące osób, które cieszyły się z sukcesu swoich pupili, ale również jeden kibic, który trafiając z połowy boiska w przerwie meczu, zdobył 2 tys. zł.

Ale pozostali także nie mają na co narzekać, bo poza fantastycznym meczem koszykówki mogą podziwiać występy włocławskich czirliderek. Dziewczęta z Anwil Dance Team po raz kolejny sprawiły, że szczególnie męskiej części publiczności serca biły dużo szybciej.
Wasze komentarze: 4 | Dodaj komentarz

tylko ja 02-11-2015 11:12
Sluchajcie, to nie chodzi o to czy sa mlode czy nie. Dla mnie jest to troche smieszne ze udostepniono to video na stronie mowiac jakie to one nie sa super. Bez urazy ale dziewczyny nie potrafia tanczyc. Kroki sa BARDZO proste a do tego nawet nie potrafia ich zsynchronizowac. a najgorsze jest to ze ich min widac ze sa po prostu znudzone- jakby byly tam z przymusu.
Powinno byc wiecej dynamiki no i niestety wiecej treningu bo naprawde nie ma sie czym chwalic. Troche usmiechu rowniez by nie zaszkodzilo.
martinez 31-10-2015 09:44
Te czirliderki to śmiech. Zobaczcie jakie czirliderki ma Barcelona albo chociażby nawet Stelmet, czy Śląsk lub Asseco. Przykłady można mnożyć. Tam to są laski, że serca rzeczywiście mogą mocniej zabić a nie takie dzieciaki jak u nas.
do kibic 29-10-2015 15:42
To pewnie jestes nekrofilem
Kibic 29-10-2015 13:12
Hahahaha serca mocniej zabiły? Patrząc na nie boje się ze mnie oskarżą ze pedofilem jestem

SPONSORZY:

Olimp RTV Euro AGD