"Generał" mocniejszy od bandy piratów

Autor: anwil.wloclawek.pl | 27-03-2013

Trefl Sopot był wczoraj niemal pewniakiem do wygranej nad Anwilem. Piraci z Sopotu już ostrzyli sobie apetyty na czwarty skarb w szóstkach, ale brutalnie na ziemię sprowadził ich Krzysztof Szubarga.

Spotkanie w Sopocie było przez większość czasu wyrównane, z delikatnym wskazaniem na Trefl. Dobra obrona Anwilu, szczególnie w czwartej kwarcie, przyniosła znakomity efekt. Włocławianie wykazali się też nerwami ze stali.

W tym ostatnim szczególnie wybił się Krzysztof Szubarga. W ostatniej akcji ofensywnej Anwilu wziął sprawy w swoje ręce, dosłownie.

"Szubi" kozłował piłkę, szukając faulu rywala. Gdy zorientował się, że Trefl broni czysto, zdecydował się na szalony rzut. I trafił, wprawiając wszystkich włocławian w wielką radość. Tą jedną salwą zatopił sopocki okręt.

Jego zagranie oczywiście zostało uwiecznione. Oto zwycięski rzut "Generała":
Wasze komentarze: 2 | Dodaj komentarz

niado 28-03-2013 03:46
fakt fajnie by bylo :)
b90 27-03-2013 13:30
Tylko Generał mógł w taki sposób wygrać nam mecz. Brawa też dla Jovo, świetny mecz w ataku. Oby poszli za ciosem i w sobotę ograli APG! To będzie bardzo ważny mecz dla nas bo będziemy mogli mieć już 2pkt przewagi nad APG i niemal pewne miejsce w czwórce. Fajnie byłoby trafić na APG w 1/4 play-off i odpalić ich za te wszystkie lata :D

SPONSORZY:

Olimp RTV Euro AGD