K. Szubarga: "To pozostanie naszą słodką tajemnicą"

Autor: anwil.wloclawek.pl | 07-06-2013

Zapraszamy do obejrzenia drugiej części wywiadu z Krzysztofem Szubargą. Kapitan Anwilu opowiada m.in. o koszykarskim "trash talkingu" z Walterem Hodgem.

Od wczoraj mogliście oglądać pierwszą część rozmowy z Szubargą. W niej kapitan Anwilu opowiadał m.in. o swojej przyszłości i o tym, czy zostanie we Włocławku na kolejny sezon. Teraz prezentujemy drugą część wywiadu.

Tutaj "Szubi" opowiada o trenerze Bogiceviciu, braku kalkulacji przed ostatnim meczem fazy szóstek z Asseco Prokomem, czy słownych "wojenkach" toczonych na parkiecie z Walterem Hodgem.

Zachęcamy do obejrzenia drugiej części wywiadu z Krzysztofem Szubargą. Trzecia, ostatnia wkrótce. Dziękujemy za gościnność Pałacowi Bursztynowemu, w którym nagraliśmy rozmowę.
Wasze komentarze: 8 | Dodaj komentarz

fatal1ty 09-06-2013 15:02
Mróz rzeczywiście dobra opcja (rezerwowa) . Jak dla mnie celem nr 1 powinien być Torey Thomas , który wyraża chęci powrotu do Polski .. no i oczywiście klasowy center ( Mahalbasić) . Czekammy na jakieś pierwsze konkrety ! :)
kazik 09-06-2013 14:40
lucas: Mróz to dla nas bardzo fajna opcja i co najważniejsza oprócz paszportu pod koszem prezentuje jakis poziom, jak na swoj wzrost potrafi nawet celnie przyłożyc za 3, chętnie bym go zobaczył w anwilu w miejsce Łapety, wzrost prawie ten sam a róźnica w grze to kilka klas na korzyść Mroza, na rezerwową 5 super opcja. Szewczyk? marzenia o ile wróci do Polski to pewnie pójdzie do Stelmetu, oni przyjęli strategię wykupmy najlepszych dostepnych polaków, żeby inni ich nie wzieli na ich liście z czego można wyczytac tu i ówdzie są właśnie Zamojski, Hrycaniuk, Leończyk i właśnie Szewczyk nie mam pojęcia co oni chca zwojować w Eurolidze na PF-ie para Leończyk/Szewczyk ale to nie moja brocha. Wiśniewski chce grać w pucharach jesli anwil zagra w Eurocupie to bardzo prawdopodobne że do nas trafi, ciekawy transfer jak dla nas byłbyto, w lidze musi w S5 być dwóch starterów z polskim passem ja w takiej roli bym widział ewentualnie Wiśnie i Hajricia. Bogacewicz użalał sie w wywiadze że anwil nie będzie stać nawet na kogoś pokroju Opacaka - wywiad na sportowychfaktach, jednak ja jego opowieści traktował bym z przymróżeniem oka on tam ma lubi dużo gadać co jest niezgodne z prawdą: gadał że center do nas nie przyjdzie bo nie ma kasy (2 dni później przyszedł Łapeta), gadał że Seweryn, Vasojevic i nawet Słupiński dostana swoje minuty w anwilu i żeby sie nie martwić bo każdy z nich dostanie szanse(pierwszy odszedł kilka dni później do Stelmetu, drugi grał jak już było po meczy a trzeci zagrał łącznie 5 minut w całym sezonie) więc jego słów nie traktowałbym poważnie, prezes o budżecie mówil co innego w trakcie sezonu wracając jeszcze do składu tak bym to widział:

PG: USA/Szubarga
SG: Wiśniewski/Combo z USA
SF: Jugol w podobie do Opacaka/Sokół
PF: Hajric/Polak
C: misiek z USA/Mróz
11 i 12 zawodnik Bartosz i Frasun i taki skład wstydu nam w lidze nie przyniesie.
vega 09-06-2013 13:51
do lukas-znów tu piszesz prymitywie,zakop sie gdzies mocażu literacki i odczep sie od Bartosza bo pozałujesz
TOMEK 09-06-2013 12:53
Jezeli z Szymonem to prawda to nawet kosztem Szubargi
lucas28 09-06-2013 11:51
no czytałem własnie o Szewczyku, fajnie by bylo, ale to raczej marzenia, a przed chwila czytałem tez o tym Mrozie z Czech srodkowym, co grał przeciwko nam w Meczu gwiazd Polska - Czechy, podobno wolny gracz , opuscił Czechy, co myslicie :)) aha cos sluchy dochodzą ze rozmowy z Wiśnią są hmm co myslicie, ale bez hejerstwa i jakiś uszczypliwości tylko kulturalnie proszę :))
lucas28 09-06-2013 11:46
1 - ok tylko odwrotnie
2 - ok /Chanas to porazka, slaby nawet jako zmiennik
3 - ok
4 - ok/tylko Bartosz out bez dyskusji nawet
5 - ok/Kulig nie opuści Turowa bo ma wazna umowe jeszcze, gdzieś czytałem.
Na anwil to trzeba dobrego bata mieć , takiego jak ma przykladowo w sobie Urlep, ciagłe glaskanie ich i poklepywanie po pleckach ala'Bogicevic na dluzszą mete nie jest dobre.. :))
radek 09-06-2013 00:02
Szewczyk wyrażał chęci na granie w Polsce może by się nim Anwil zainteresował co wy na to ?
fatal1ty 08-06-2013 20:41
ANWil 2013/14
1. Torey Thomas/Szubi
2. Wiśniewski/Chanas
3. USA?/Sokołowski
4. Hajrić/Bałkan?/Bartosz
5. Mahalbasić/Kulig
Jak będziemy grać w EuroCup to skład nie może być "byle jaki" . Tylko kto będzie chciał grać u Bogicevicia hmmm ??

SPONSORZY:

Olimp RTV Euro AGD