"Skiba" przed play off: To może być błędne myślenie

Autor: anwil.wloclawek.pl | 28-04-2016

Już jutro zaczyna się wielkie granie. Anwil podejmie King Wilki Morskie w pierwszym meczu ćwierćfinałowym TBL. "Rottweilery" ostrzegają przed zbytnim optymizmem.

Wszyscy koszykarze Anwilu są zdrowi i przygotowani do gry na najwyższych obrotach. Dzień przed rozpoczęciem play off humory dopisywały, ale widać było przede wszystkim wielką mobilizację.

- Nasze nastawienie jest bojowe w stu procentach. Wszyscy jesteśmy podekscytowani i nie możemy się doczekać tej rywalizacji. Bardzo dobrze, że zaczynamy u siebie. Bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki, co jest sygnałem, że mamy dla kogo grać. Jesteśmy dobrze przygotowani i mam nadzieję, że uda nam się wygrać - mówi rozgrywający Anwilu Robert Skibniewski.

Anwil jest faworytem serii z dwóch powodów. Po pierwsze zajął trzecie miejsce w sezonie zasadniczym (Wilki szóste) i ma przewagę parkietu. Po drugie włocławianie dwa razy pokonali szczecinian w tym sezonie. Niedawny mecz w Hali Mistrzów zakończył się wygraną gospodarzy aż 94:63. Czy to daje nam psychologiczną przewagę?

- To może być błędne myślenie, Wilki też wyciągną wnioski z tamtego meczu. Jest 0:0 i wszystko się może zdarzyć - przestrzega przed hurraoptymizmem popularny "Skiba".

Anwil pierwszy mecz z Wilkami Morskimi rozegra w piątek 29 kwietnia, kolejny w niedzielę 1 maja. Rywalizacja do Szczecina przeniesie się w środę 4 maja. Jeśli będą konieczne spotkania nr 4 i 5, ich terminy to odpowiednio 6 maja (Szczecin) i 9 maja (Włocławek).
Wasze komentarze: 12 | Dodaj komentarz

Wonski 30-04-2016 17:50
siara ja mam bilet na towarzyski mecz Anwil Barcelona mogę ci opchnąć jakby co
do siary 29-04-2016 13:42
Ja już mam wydrukowane mogę ci odsprzedać
gsw 29-04-2016 00:41
Jazda z tym nowotworem ze Szczecina ! ANWIL!!!!
jacek 29-04-2016 00:11
JEST JESZCZE DUŻO BILETÓW NA MECZE ANWILU ZE SZCZECINEM ! WSZYSCY DO HALI MISTRZÓW ! WSZYSCY PO BILETY ! WSZYSCY NA BIAŁO ! Anwil czekają bardzo ciężkie mecze ze Szczecinem.Drużyna ze Szczecina jest bardzo mocna i ma wielu świetnych zawodników.Nie patrzcie na to że w sezonie zasadniczym łatwo ich pokonaliśmy dwukrotnie.Wtedy Szczecinowi po prostu nie wyszły mecze.Teraz są play-offy i będzie dużo ciężej ich pokonać.Naprawdę Szczecin to teraz bardzo mocna drużyna.Dlatego Anwil potrzebuje wielkiego wsparcia od kibiców podczas tych meczów.Proponuję aby od samego początku meczów aż do samego końca wszyscy kibice stali i wszyscy żeby krzyczeli Anwil,Anwil,Anwil i żeby wszyscy gwizdali jak Szczecin będzie miał piłkę.A zawodnicy Anwilu niech walczą o każdą piłkę,niech dadzą z siebie wszystko co możliwe.Ale na meczach Anwilu ze Szczecinem powinna być pełna Hala Mistrzów,powinni kibice wykupić wszystkie bilety.A JEDNAK JEST JESZCZE NIESTETY DUŻO BILETÓW NIEWYKUPIONYCH NA MECZE ANWILU ZE SZCZECINEM !! A WIĘC WSZYSCY PO BILETY I DO WIELKIEGO DOPINGU DLA ANWILU ! ANWIL DO BOJU !! ANWIL - WALCZYĆ,WALCZYĆ I JESZCZE RAZ WALCZYĆ !!!
siara 28-04-2016 16:52
ciekawe kiedy będą sprzedawać bilety na 5 spotkanie bo na razie nie ma?

SPONSORZY:

Olimp RTV Euro AGD