Tak Czarni ogrywali Anwil

Autor: anwil.wloclawek.pl | 10-04-2013

Koszykarze ze Słupska okazali się niestety wyraźnie lepsi od naszego zespołu. Choć początek meczu na to nie wskazywał, ostatecznie gospodarze zwyciężyli 73:54.

Do meczu z Energą Czarnymi Anwil przystępował po przegranej w Zgorzelcu. Na dodatek czasu na odpoczynek było bardzo niewiele, bo poprzednio graliśmy w sobotę.

Początek starcia z Czarnymi był doby, Anwil walczył jak równy z równym. Niestety z czasem uwidaczniała się przewaga rywali pod koszem, ale również na obwodzie. Choć do przerwy włocławianie tracili jedynie dwa punkty (29:31), to już na początku trzeciej kwarty rywale nam odjechali.

Ostatecznie Energa Czarni wygrali z Anwilem 73:54. Z dwunastoma punktami czołowymi strzelcami swoich drużyn byli Marcin Dutkiewicz oraz Tony Weeden. Niestety z podniesioną głową schodził tylko ten pierwszy...

Poniżej prezentujemy skrót meczu, zrealizowany przez oficjalną stronę klubu ze Słupska energa-czarni.pl.

Wasze komentarze: 2 | Dodaj komentarz

rytek 10-04-2013 12:10
Do luksin.
Jestem przekonany o Twojej sympatii i wierności dla Anwilu, które nakazują Ci tak komentować, by odczucia czytających były stonowane i niekoniecznie adekwatne do gry naszego zespołu.Ja też jestem kibicem od zawsze. I nieraz , ale często, kiedy oglądaliśmy mecze z śp. Jurkiem Polakiem, to w przerwach omawialiśmy za i przeciw stylu gry zespołu.Krytykowaliśmy i chwaliliśmy zgodnie z własnym sumieniem i pełnym obiektywizmem.Żałuję, że Jurka niema wśród nas, a jego mądre komentarze, na pewno nie jednemu kibicowi-na pewno-by przemówiły do rozsądku.Uważam jednak, że decyzja p.Lewandowskiego była zbyt pośpieszna i nie przemyślana. Nie będę szukał przyczyn, bo to byłoby nie fair.Osobiście o stylu pracy Bogiciewicia mam takie samo zdanie jak o grze naszej drużyny. Najpierw wzloty, a potem wielka pustka. Co do najbliższej przyszłości Anwilu nie mam dobrej nadziei,. Ale życzę odrodzenia formy i samych zwycięstw.