Tak się trafia z połowy boiska

Autor: anwil.wloclawek.pl | 28-10-2015

Dopiero dwa mecze tego sezonu rozegrane zostały w Hali Mistrzów, a już jeden z kibiców wzbogacił się o 2 tysiące zł. Wszystko dzięki trafieniu z połowy boiska w konkursie zakładów bukmacherskich Millenium.

Ta zabawa znana jest doskonale z parkietów Tauron Basket Ligi. Konkurs rzutów piłką do kosza z połowy boiska jest dodatkowym smaczkiem każdego meczu w Hali Mistrzów. Zwycięskie rzuty zdarzały się w poprzednich rozgrywkach. Niebywałe trafienie mogliśmy obejrzeć także podczas meczu trzeciej kolejki z PGE Turowem Zgorzelec.

Do rywalizacji jak zwykle stanęło wylosowanych wcześniej trzech kibiców. Jak się okazało, już pierwszy śmiałek trafił do kosza ku radości całej hali. Kolejni dwaj mieli mniej szczęścia i to Piotr Górski wzbogacił się o okrągłe 2 tysiące złotych.

Jak widać, warto chodzić na mecze Anwilu! Dodajmy, że po raz drugi w sezonie w Hali Mistrzów był komplet kibiców. Kolejny mecz u siebie "Rottweilery" rozegrają już 9 listopada z Asseco Gdynia. Być może wtedy kolejny fan wyjdzie z hali bogatszy o 2 tys. zł?

Poniżej wideo z rzutem Piotra Górskiego.
Wasze komentarze: 0 | Dodaj komentarz

SPONSORZY:

Olimp RTV Euro AGD