Trener rozwiał wątpliwości. On już nie zagra...

Autor: anwil.wloclawek.pl | 11-04-2013

Najwyższy zawodnik Anwilu, Adam Łapeta w tym sezonie na parkiecie już się nie pojawi. Liczyć możemy za to na Arvydasa Eitutaviciusa, który może się wykurować.

Zespół Anwilu przygotowuje się do decydujących meczów w sezonie. Najpierw rozegra dwa spotkania w fazie szóstek, gdzie rywalami będą Trefl Sopot oraz Asseco Prokom Gdynia. Następnie dojdzie do decydujących starć w fazie play-off.

Aby walczyć o medale, nasza drużyna musi być w optymalnej dyspozycji, także fizycznej. W związku z tym zapytaliśmy trenera Dominika Narojczyka o kondycję "Rottweilerów".

Fachowiec od przygotowania fizycznego opowiedział o tym, jak włocławianie znoszą trudy sezonu i w jakiej formie są przed decydującymi meczami. Opowiada także o niespożytych siłach Krzysztofa Szubargi oraz o graczach kontuzjowanych.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z trenerem Dominikiem Narojczykiem.
Wasze komentarze: 4 | Dodaj komentarz

kibic 13-04-2013 11:12
za ten nie wypał z A. Łapeta to odpowiada prezes i trener i tak jak by mu płacili ze swoich kontraktów to by był porządek on nic nie grał w Prokomie i Stelmecie a my jesteśmy bez centra.
antek 12-04-2013 21:03
a trenera od psychy my mamy w klubie? Bo teraz jak się zacznie poważne granie to ktoś taki bardziej rozgarnięty powinien zabronić im wyjazdy do barów , klubów w Toruniu np. Oraz jak się przegra z honorem to im wytłumaczyć (czasami mam wrażenie takie jakie mam ) żeby coś pokazali bo ANWIL to jest marka a nie jakaś ,,popierdółka " pzdr
MISTRZOSTWO JEST W ZASIĘGU RĘKI TYLKO TRZEBA TEGO BARDZO CHCIEC
Ziooom 11-04-2013 20:52
Cyrk na kółkach z tym Łapetą!
Tak naprawdę dopiero teraz padła ta informacja o tym, że Łapeta nie zagra już w tym sezonie w Anwilu, rychło w czas, nieco ponad tydzień od zamknięcia okienka transferowego...
A przypomnę: Łapeta był ściagnięty, gdyż brakowało cm pod koszem po zwolnieniu Wright'a. Teraz jesteśmy w przede dniu play-offów i nie mamy ani Wrighta ani Łapety, ani ak naprawde żadnego nominalnego z prawdziwego zdarzenia centra, gdyż ani Hajric, ani Boykin, Bartosz czy Jovanović nimi nie są i pasuja bardziej na "czwórkę". No ale jak to zostało powiedziane, gramy tym co mamy. Życzę Anwilowi mimo wszystko by pomimo braku cm pod koszem zaszli jak najdalej. Kilka lat temu cm pod koszem brakowało też Turowowi, najwyższy bodajże był Drobnjak ok. 200cm a mimo o doszli do finału, ale tam był fenomalny obwód... no zobaczymy...

A tak w gwoli ścisłości, to zamienił stryjek sekierke na kijek:

Wright - w 11 rozegranych meczach, spędzał na boisku średnio prawie 16 min.,zdobywając średnio 6,3 pkt.,2,9 zb.,55% za 2, 39% za 1.

Łapeta - w 4 rozegranych meczach, spędzał na boisku średnio 9 min.,zdobywając średnio 1pkt. i 1,8 zb.,20% za 2, 67% za 1.
pawel 11-04-2013 17:28
przeciez ten gosc to totalna klapa zobaczycie jak nasz zespol bedzie wygladal w play off...zal mi najrojczka skad on sie wzial

SPONSORZY:

Olimp RTV Euro AGD